Zuhause / Heat Sinks / ATS-15C-86-C2-R0
minImg
ATS-15C-86-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15C-86-C2-R0
Beschreibung:
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 17.72°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.378" (35.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 1.378" (35.00mm)