Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15D-192-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.543
$7.543
10
$7.3397
$73.397
25
$6.93234
$173.3085
50
$6.5246
$326.23
100
$6.11686
$611.686
250
$5.709044
$1427.261
450
$5.301228
$2385.5526
950
$5.199293
$4939.32835
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.378" (35.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 2.35°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.772" (45.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-15D |