Zuhause / Heat Sinks / ATS-15D-23-C2-R0
minImg
ATS-15D-23-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15D-23-C2-R0
Beschreibung:
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 12.01°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 2.362" (60.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 2.362" (60.00mm)