Zuhause / Heat Sinks / ATS-15E-142-C3-R0
minImg
ATS-15E-142-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15E-142-C3-R0
Beschreibung:
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 10.26°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.181" (30.00mm)
Material Finish Blue Anodized
Package Bulk
Attachment Method Push Pin
Width 1.181" (30.00mm)