Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15E-25-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.2815
$9.2815
10
$9.0326
$90.326
25
$8.531
$213.275
50
$8.02902
$401.451
100
$7.52723
$752.723
250
$7.02544
$1756.36
450
$6.52365
$2935.6425
950
$6.398193
$6078.28335
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.984" (25.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.26°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.362" (60.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-15E |