Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16B-101-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.9325
$7.9325
10
$7.7197
$77.197
25
$7.29106
$182.2765
50
$6.86242
$343.121
100
$6.4334
$643.34
250
$6.004532
$1501.133
450
$5.575654
$2509.0443
950
$5.468428
$5195.0066
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.181" (30.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.69°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.772" (45.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16B |