Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16D-130-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.9895
$7.9895
10
$7.77195
$77.7195
25
$7.34008
$183.502
50
$6.9084
$345.42
100
$6.476625
$647.6625
250
$6.04485
$1511.2125
450
$5.613066
$2525.8797
950
$5.505126
$5229.8697
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.590" (15.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 5.23°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.362" (60.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16D |