Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16E-151-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.422
$6.422
10
$6.25195
$62.5195
25
$5.90482
$147.6205
50
$5.5575
$277.875
100
$5.210085
$521.0085
250
$4.862746
$1215.6865
450
$4.515416
$2031.9372
950
$4.428568
$4207.1396
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.181" (30.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 3.93°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.378" (35.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.378" (35.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16E |