Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16E-207-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.7615
$7.7615
10
$7.54775
$75.4775
25
$7.12804
$178.201
50
$6.7089
$335.445
100
$6.28957
$628.957
250
$5.87024
$1467.56
450
$5.45091
$2452.9095
950
$5.346087
$5078.78265
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.39°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.362" (60.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16E |