Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16E-28-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.5045
$11.5045
10
$10.86325
$108.6325
25
$10.22428
$255.607
50
$9.5855
$479.275
100
$8.94634
$894.634
250
$8.307332
$2076.833
450
$8.147599
$3666.41955
950
$7.987838
$7588.4461
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.590" (15.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 10.58°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.756" (70.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.756" (70.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16E |