Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16E-75-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.358
$5.358
10
$5.21835
$52.1835
25
$5.07756
$126.939
50
$4.7956
$239.78
100
$4.51345
$451.345
250
$4.231376
$1057.844
450
$4.090339
$1840.65255
950
$3.667209
$3483.84855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.790" (20.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 15.02°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 0.984" (25.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16E |