Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-16F-20-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.4765
$7.4765
10
$7.2713
$72.713
25
$6.86698
$171.6745
50
$6.46323
$323.1615
100
$6.05929
$605.929
250
$5.655312
$1413.828
450
$5.251344
$2363.1048
950
$5.150358
$4892.8401
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.984" (25.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 7.14°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.126" (54.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.126" (54.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-16F |