Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17A-11-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.0895
$6.0895
10
$5.9242
$59.242
25
$5.59474
$139.8685
50
$5.26566
$263.283
100
$4.93658
$493.658
250
$4.6075
$1151.875
450
$4.27842
$1925.289
950
$4.196131
$3986.32445
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.394" (10.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 18.78°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.969" (50.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17A |