Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17A-110-C2-R1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 54.00MM X 54.00MM ALUM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.379
$8.379
10
$8.15195
$81.5195
25
$7.69918
$192.4795
50
$7.24622
$362.311
100
$6.79326
$679.326
250
$6.340376
$1585.094
450
$5.887492
$2649.3714
950
$5.774271
$5485.55745
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.500" (12.70mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 26.99°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.126" (54.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.126" (54.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17A |