Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17A-112-C2-R1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.4025
$10.4025
10
$10.12035
$101.2035
25
$9.55852
$238.963
50
$8.99631
$449.8155
100
$8.434005
$843.4005
250
$7.871738
$1967.9345
450
$7.309471
$3289.26195
950
$7.1689
$6810.455
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.500" (12.70mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 26.30°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.362" (60.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.362" (60.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17A |