Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17A-38-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.386
$9.386
10
$9.13615
$91.3615
25
$8.62866
$215.7165
50
$8.12117
$406.0585
100
$7.61368
$761.368
250
$7.106076
$1776.519
500
$6.598472
$3299.236
1000
$6.47159
$6471.59
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.900" (22.86mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.42°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.450" (36.83mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.267" (57.60mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17A |