Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17C-118-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.662
$5.662
10
$5.50905
$55.0905
25
$5.20334
$130.0835
50
$4.89725
$244.8625
100
$4.59116
$459.116
250
$4.285108
$1071.277
450
$3.979046
$1790.5707
950
$3.902534
$3707.4073
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.590" (15.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.54°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.772" (45.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17C |