Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17C-123-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.9584
$59.584
25
$5.62742
$140.6855
50
$5.29644
$264.822
100
$4.96546
$496.546
250
$4.634404
$1158.601
450
$4.303348
$1936.5066
950
$4.220603
$4009.57285
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.790" (20.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.16°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.969" (50.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17C |