Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-17C-204-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.441
$6.441
10
$6.26905
$62.6905
25
$5.92116
$148.029
50
$5.5727
$278.635
100
$5.22443
$522.443
250
$4.87616
$1219.04
450
$4.52789
$2037.5505
950
$4.440813
$4218.77235
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 7.43°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 2.126" (54.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 2.126" (54.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-17C |