AZ165-4C-110D
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ165-4C-110D
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 10 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 11 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 11 VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Cerium (AgCe)
Coil Voltage 110VDC
Must Operate Voltage 88 VDC