AZ165-4C-220A
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ165-4C-220A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 5.5 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 14.4 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 66 VAC
Contact Material Silver Cerium (AgCe)
Coil Voltage 220VAC
Must Operate Voltage 176 VAC