AZ165-4C-24A
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ165-4C-24A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 50 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 184 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Contact Material Silver Cerium (AgCe)
Coil Voltage 24VAC
Must Operate Voltage 19.2 VAC