AZ165-4C-24D
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ165-4C-24D
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 36.9 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 650 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Material Silver Cerium (AgCe)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 19.2 VDC