AZ165-4C-48A
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ165-4C-48A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 5 A
Termination Style Plug In
Coil Current 25 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 735 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 14.4 VAC
Contact Material Silver Cerium (AgCe)
Coil Voltage 48VAC
Must Operate Voltage 38.4 VAC