AZ21501-1AE-48AEF
American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ21501-1AE-48AEF
Beschreibung:
50A POWER RELAY
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Switching Voltage 300VAC, 110VDC - Max
Contact Rating (Current) 50 A
Product Status Active
Must Release Voltage 14.4 VAC
Relay Type General Purpose
Coil Insulation Class F
Coil Voltage 48VAC