American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ2850-2A-24DE
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY SOLAR DPST 40A 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.975
$9.975
20
$9.348
$186.96
40
$7.893788
$315.75152
80
$7.4784
$598.272
240
$6.647426
$1595.38224
440
$6.231952
$2742.05888
960
$5.816498
$5583.83808
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 600VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 40 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 68.5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 350 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | Solar |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | - |
| Operate Time | 25 ms |
| Mfr | American Zettler |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | AZ2850-2A |