American Zettler
Produkt-Nr.:
AZ2850-2C-12DE
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY SOLAR DPDT 3A 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.065
$12.065
20
$10.7274
$214.548
40
$9.654375
$386.175
80
$9.1181
$729.448
240
$8.313574
$1995.25776
440
$7.777222
$3421.97768
960
$7.374954
$7079.95584
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 600VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 140 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 86 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | Solar |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | - |
| Operate Time | 25 ms |
| Mfr | American Zettler |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | AZ2850-2C |