American Zettler
Produkt-Nr.:
AZSR165-1A-12DL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY SOLAR SPST 80A 12V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.6895
$13.6895
10
$12.16665
$121.6665
25
$11.55808
$288.952
50
$10.94989
$547.4945
100
$10.34151
$1034.151
250
$9.429016
$2357.254
500
$8.820674
$4410.337
1000
$8.364446
$8364.446
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 690VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 80 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Coil Current | 184.6 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 65 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.6 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | Solar |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | - |
| Operate Time | 40 ms |
| Mfr | American Zettler |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | AZSR165 |