B0N0F40-200-455-445N
Bansbach easylift
Produkt-Nr.:
B0N0F40-200-455-445N
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 17.913" (455.00mm)
Stroke Length 7.874" (200.00mm)