B0N0F40-210-473-445N
Bansbach easylift
Produkt-Nr.:
B0N0F40-210-473-445N
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 18.622" (473.00mm)
Stroke Length 8.268" (210.00mm)