B0N0F50-100-247-445N
Bansbach easylift
Produkt-Nr.:
B0N0F50-100-247-445N
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 9.724" (247.00mm)
Stroke Length 3.937" (100.00mm)