B30C-4000-569-PK
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-4000-569-PK
Beschreibung:
B30,B569,PINK,4" X 100 FT FIT
Benutzer handbuch
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)