B30C-4000-584-SL
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-4000-584-SL
Beschreibung:
LABEL 4" W X 50' L SILVER
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications Electronic Labeling
Product Status Active
Series B30
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Plastic
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)