B30C-4000-595-YL
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-4000-595-YL
Beschreibung:
LABEL 4" W X 100' L YELLOW
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Applications Industrial Applications
Product Status Active
Series B30
Length 100' (30.5m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 4.000" (101.60mm)