B30C-4250-509-YL
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-4250-509-YL
Beschreibung:
LABEL 4.25" W X 25' L YELLOW
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications General
Product Status Active
Series B30
Length 25' (7.6m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.250" (107.95mm)