B30C-500-569-CL
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-500-569-CL
Beschreibung:
B30,B569,CLR,0.5" X 100 FT FIT
Benutzer handbuch
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.500" (12.70mm)