B30C-500-569-WT
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
B30C-500-569-WT
Beschreibung:
LABEL 0.5" W X 100' L WHITE
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications Device Marker
Product Status Active
Series B30
Length 100' (30.5m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 0.500" (12.70mm)