Zuhause / Gas Sensors / B5-ETO-20P-O-X
minImg
B5-ETO-20P-O-X
Automation Components, Inc.
Produkt-Nr.:
B5-ETO-20P-O-X
Beschreibung:
BACnet MSTP, Smart Sensor, Ethyl
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Accuracy -
Type Ethylene Oxide (ETO)
Voltage - Supply 15VAC ~ 24VAC, 18VDC ~ 30VDC
Output 1V ~ 5V, 2V ~ 10V, 4mA ~ 20mA, RS485
Mfr Automation Components, Inc.
Package Tape & Box (TB)
Current - Supply 300mA