Zuhause / Circuit Breakers / BA1-B0-20-620-227-D
minImg
BA1-B0-20-620-227-D
Carling Technologies
Produkt-Nr.:
BA1-B0-20-620-227-D
Beschreibung:
CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V