Zuhause / RF Diodes / BAP50-05W,115
minImg
BAP50-05W,115
NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
BAP50-05W,115
Hersteller:
NXP USA Inc.
Paket:
SC-70
Beschreibung:
RF DIODE PIN 50V 240MW SOT323-3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Peak Reverse (Max) 50V
Capacitance @ Vr, F 0.5pF @ 5V, 1MHz
Diode Type PIN - 1 Pair Common Cathode
Current - Max 50 mA
Product Status Obsolete
Resistance @ If, F 5Ohm @ 10mA, 100MHz
Supplier Device Package SC-70
Series -
Power Dissipation (Max) 240 mW