Zuhause / Diode Arrays / BAS7005E6327HTSA1
minImg
BAS7005E6327HTSA1
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
BAS7005E6327HTSA1
Paket:
PG-SOT23
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23
Auf Lager : 56934
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr) 100 ps
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package PG-SOT23
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Series -
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Technology Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA
Mfr Infineon Technologies
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)