BAT30CWFILM
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
BAT30CWFILM
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
SOT-323
Beschreibung:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
Auf Lager : 22518
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 30 V
Series -
Package / Case SC-70, SOT-323
Technology Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 300 mA
Mfr STMicroelectronics
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300mA (DC)
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)