Zuhause / Circuit Breakers / BC1-B0-22-613-13A-K3
minImg
BC1-B0-22-613-13A-K3
Carling Technologies
Produkt-Nr.:
BC1-B0-22-613-13A-K3
Beschreibung:
CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Rocker
Approval Agency CCC, TUV, UL489
Current Rating (Amps) 13A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 120 V