BCR22PNE6433HTMA1
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
BCR22PNE6433HTMA1
Benutzer handbuch
Frequency - Transition 130MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Resistor - Base (R1) 22kOhms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Package / Case 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
Power - Max 250mW
Mfr Infineon Technologies
Resistor - Emitter Base (R2) 22kOhms
Current - Collector Cutoff (Max) -
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 5mA, 5V