Zuhause / Speakers / BDT3032H12.8-02
minImg
BDT3032H12.8-02
BeStar Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
BDT3032H12.8-02
Beschreibung:
SPEAKER 32OHM 1.3W 100DB
Auf Lager : 55
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Frequency Range 1 kHz ~ 4 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.504" (12.80mm)
Termination PC Pins
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B N35H
Ratings -
Series BDT
Type -
Power - Rated 1.3 W
Technology Magnetic
Power - Max 1.5 W
Frequency - Self Resonant -
Mfr BeStar Technologies, Inc.
Material - Cone Polyethylenimine (PEI)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Package Box
Impedance 32 Ohms