Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/AGC-50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 50A 32VAC 3AB 3AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.762
$3.762
5
$3.6404
$18.202
10
$3.51405
$35.1405
50
$2.76127
$138.0635
100
$2.259195
$225.9195
250
$2.196438
$549.1095
500
$1.882672
$941.336
1000
$1.757158
$1757.158
5000
$1.568887
$7844.435
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AGC |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AGC |