Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/AGX-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 4A 250VAC 8AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.2705
$2.2705
5
$2.1622
$10.811
10
$2.05485
$20.5485
50
$1.65794
$82.897
100
$1.40562
$140.562
250
$1.369596
$342.399
500
$1.153338
$576.669
1000
$1.027188
$1027.188
5000
$0.901046
$4505.23
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.028 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.042" L (6.35mm x 26.47mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AGX |
| Package / Case | 8AG, 1/4" x 1" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |