Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/C515-3-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4915
$1.4915
5
$1.4459
$7.2295
10
$1.35185
$13.5185
50
$1.1191
$55.955
100
$0.932615
$93.2615
250
$0.909302
$227.3255
500
$0.769424
$384.712
1000
$0.676162
$676.162
5000
$0.606214
$3031.07
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 80.426 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.035 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C515 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |