Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/C520-100-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.349
$1.349
5
$1.3053
$6.5265
10
$1.2217
$12.217
50
$1.01061
$50.5305
100
$0.84227
$84.227
250
$0.82118
$205.295
500
$0.694849
$347.4245
1000
$0.610612
$610.612
5000
$0.547447
$2737.235
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.001 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 22.3 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 100 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C520 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |