Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/GBB-15-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.953
$14.953
5
$13.7997
$68.9985
10
$12.64925
$126.4925
50
$10.92405
$546.2025
100
$9.19923
$919.923
250
$8.624328
$2156.082
500
$7.76188
$3880.94
1000
$7.47441
$7474.41
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00472 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GBB |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |